Geoblog.pl    quepasa    Podróże    Indie 2012r.    W koncu w Leh

W koncu w Leh

Indie, Leh

Dotarlam bezpiecznie i w jednym kawalku, chociaz podroz nie nalezala do najlatwiejszych. W sumie jechalismy 21 godzin po wyboistych drogach pelnych zakretow. Takze wysokosc (w najwyzej polozonym miejscu bylo 5200mn.p.m.) troche dala mi w kosc. Na poczatku czulam sie po prostu troche dzwinie, lekko krecilo mi sie w glowie, potem dolaczyl sie bol glowy, z ktorym poradzilam sobie po prostu biorac tabletke przeciwbolowa, i lekkie trudnosci z oddychaniem, teraz w Leh po 5 minutach spaceru, czuje sie jakbym przebiegla kilometr, po prostu musze sie troche zaklimatyzowac. Za to wszystkie niewygody podrozy rekompensowalo niesamowicie sympatyczne towarzystwo. Jechalismy w 10 osob minibusem, i kazda jedna z tych osob byla naprawde sympatyczna, wszyscy troszczyli sie o siebie nawzajem, takze bylo naprawde milo. Teraz jestem w hostelu z czescia osob z podrozy. No i te wszystkie niesamowite widoki po drodze. Zrobilam chyba ze 100 zdjec. Niestety nie mam tu w ogole zasiegu, nawet hinduski numer nie dziala, internet jest 3 razy drozszy niz gdziekolwiek indziej, a od rana do 14 prawie wszystko bylo zamkniete z powodu jakiegos prostestu? potem uslyszelismy, ze to dlatego, ze ktos wazny umarl? Cizeko sie czegokolwiek dowiedziec;)

marzenak89
marzenak89 - 2012-08-27 11:25
Aniu Ty w tych Indiach spędzisz całe pół roku :D
Śniłaś mi się dziś! Październik, wprowadzam się do akademika... a tam Ty! I wiesz jakie było tłumaczenie? Że chcesz zostać dłużej w Azji i teraz odbębnisz praktyki xD

Magda K.
Magda K. - 2012-08-27 17:06
ah ta wyobraźnia Maszenki :D
zdjęcia super:D niestety tak słaby tu internet, że nie mam szans obejrzeć porządnie wszystkich, ale czekam na więcej :D uważaj na siebie i aklimatyzuj się szybko, buziaki z mojej wsi :D

BoRa
BoRa - 2012-08-27 19:55
Poczekamy cierpliwie na piękne zdjęcia!

zwiedziła 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 56 wpisów56 159 komentarzy159 87 zdjęć87 0 plików multimedialnych0

30.07.2012 - 09.12.2012