Geoblog.pl    quepasa    Podróże    Indie 2012r.    Koniec laby

Koniec laby

Indie, Delhi

Swoj pierwszy tydzien w Delhi a tym samym pierwszy w Indiach spedzilam dosyc leniwie. Ostatnie kilka dni wstawalysmy z Kasia sporo po poludniu, potem wybieralysmy sie gdzies na miasto, zjadalysmy przewaznie dosc dziwne sniadanie, ktore bardziej klasyfikowaloby sie jako obiad, potem wracalysmy do mieszkania, nasz host wracal z pracy, spedzalismy razem troche czasu, ogladalismy jakis film (tak, rowniez Bollywood;) i w koncu szlysmy dosyc pozno spac. Mozna powiedziec, ze odpoczywalysmy sobie wakacyjnie. W koncu przywyklam do tego, co dzieje sie dookola i mam ochote ruszac juz dalej. Za 2 godziny mam pociag do Haridwaru, gdzie mam goscic u couchsurfera Sanila, (jakby co, to mial duzo pozytywnych referencji;) Jako, ze to moja pierwsza podroz pociagiem w Indiach szarpnelam sie na miejsce z klimatyzacja, ale podejrzewam, ze w tanszych wagonach jest duzo ciekawiej, moze nastepnym razem sama sie przekonam. Na chwile obecna rozdzielamy sie z Kasia i najprawdopodobniej za jakies 3 tygodnie znowu sie spotkamy i pojedziemy gdzies razem.

pozdrowienia od oli z gubina i całego gubina
pozdrowienia od oli z gubina i całego gubina - 2012-08-07 12:23
majne boże ! trzymam kciuki za udanego couchsurfera

mama
mama - 2012-08-07 19:36
Nareszcie podałaś dane couchsurfera i tak jest ok. A jak twój żołądek znosi dziwne jedzenie? Mamy nadzieję,że będziesz miała możliwość porozmawiać na Skype. Daj znać ! Ślemy całuski.

Inka
Inka - 2012-08-09 10:07
Szkoda ze tutaj nie mozna polubic komentarz Oli z Gubina,ktora ewidentnie nie zapomniala o naszych vacations w Wieleniu :D A co jadlyscie z Kasia??Wczoraj narzekalam Ania ze nie mozna do Ciebie zadzwonic i Ci pomarudzic troche! ^^ uwazaj na siebie:*

quepasa
quepasa - 2012-08-12 11:59
@Inka: Zawsze mozesz napisac dluuuugiego maila i w nim ponarzekac;)

zwiedziła 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 56 wpisów56 159 komentarzy159 87 zdjęć87 0 plików multimedialnych0

30.07.2012 - 09.12.2012