Geoblog.pl    quepasa    Podróże    Indie 2012r.    Delhi

Delhi

Indie, Delhi

Dotarlam bez zadnych problemow. Na pokladzie samolotu zapoznalam sie z sympatyczna rosjanka Nadia, z ktora wymienilysmy sie kontaktami i mam nadzieje wkrotce uda nam sie spotkac. Po wyjscu z lotniska okazalo sie, ze czeka na mnie Kasia, ktora przyjechala tam ze swoim couchsurferem Karanem, u ktorego teraz mieszkamy. Wczoraj bylam jeszcze w lekkim szoku, ze jestem w Indiach. Dzisiaj zaczyna do mnie dopiero cokolwiek docierac. Kilka najblizszych dni spedze jeszcze w Delhi, potem najprawdopodobniej wybiore sie na polnoc, na poczatek do Rishikesh.

mama - Iwona L. Łódź
mama - Iwona L. Łódź - 2012-08-01 16:37
Ania cieszę się, że wszysko jest ok. Pisz gdzie jesteś i dokąd zmierzasz. A na meila mojego w miarę możliwości pisz adresy i nazwy, czy nazwiska pod którymi przebywasz - prywatne lub moteli, czy inne.
My z Tatą od 11.08 - 15.08 jedziemy do Wisły : z Olą, Pawłem i ciocia Bożenką z Henkiem (z Iwonia). A potem ja mam urlop do 31.08. i bierzemy się za remont mieszkania

Magda,Ola,Inka
Magda,Ola,Inka  - 2012-08-01 21:41
Dobrze ze dotarlas:) wlasnie myslalysmy o Tobie z dziewczynami:) Ola sie zastanawiala czy jechac na Woodstock czy do nas do Kaszczora,ale Kaszczor wygral :D buziii
ps:pozdrowienia dla Mamy

Agata G
Agata G - 2012-08-01 22:01
Wspaniale ze wszystko ok!! szkoda, że tak mało informacji! chce więcej!! :) ściskam mocno!

Bobek ;D
Bobek ;D - 2012-08-02 13:00
Kurcze mało napisałaś słodziaczku, czekamy na więcej. Miałyśmy z Kalą wysłać Ci pozdrowienia z Czaplinka, ale cóż, ja bedę przesyłać z Bytomia, a Kalunia z Poznania!! ;-) Szuma niech wraca, zaliczyć egzamin! ;-) Uściski ogromne jak Azja.

Bobek ;D
Bobek ;D - 2012-08-02 13:04
Aha aha, CO JADŁAŚ?? Opisz i dołącz zdjęcia ;-D Żartuje żartuje ;-D

Agnieszka
Agnieszka - 2012-08-02 15:04
o to fajno, ja chce zdj€cia, szczeglnie mojego ulubionego, ukochangeo indyjskiego arelka :D trzym sie tam

Magda K.
Magda K. - 2012-08-02 19:32
mam nadzieję, że masz czym robić zdjęcia, bo nie mogę się doczekać fotorelacji :D ta Rosjanka Nadia to też podróżniczka-autostopowiczka? ;> pozdrawiam ;*

Martyna
Martyna - 2012-08-02 23:50
Z opisu wnoszę, że żyjesz i jesteś w jednym kawałku ;-)
Jedz, módl się i kochaj :*

quepasa
quepasa - 2012-08-08 17:33
mam czym robic zdjecia, ale nie mam jak je wrzucac na razie;) cierpliwosci;)

zwiedziła 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 56 wpisów56 159 komentarzy159 87 zdjęć87 0 plików multimedialnych0

30.07.2012 - 09.12.2012